5 Najlepsze rowery do jazdy

Jazda na rowerze jest jednym z najlepszych sposobów na poruszanie się po mieście, a nawet jeśli możesz chodzić dość szybko, skończysz spalać trochę kalorii podczas chodzenia. Jeśli jesteś kimś, kto uwielbia jeździć na rowerze, to trafiłeś we właściwe miejsce. Podzielimy się niektórymi z najlepszych rowerów do jazdy na rowerze w Indiach, a będziesz mógł wybrać jeden z rowerów w zależności od budżetu i potrzeb.

1. Hero Honda

Jeśli szukasz stylowego roweru i uwielbiasz jego wygląd, to powinieneś spróbować Hondy Activa. Rower jest jednobiegowy, a silnik jest zgodny z BS-IV Hondy. Rower jest dostępny w trzech kolorach – białym, szarym i czarnym. Rower ma przebieg 50kmpl i może nim jeździć każdy w wieku od 8 do 65 lat.

2. Yamaha YBR 150

Jeśli chcesz mieć stylowy, mocny rower, to powinieneś rozważyć Yamahę YBR 150. Ten rower ma tag cenowy około Rs. 6 lakhs, ale jeśli jesteś skłonny zapłacić za rower, to możesz iść na to. Silnik tego roweru jest taki sam jak w Yamaha FZS 150, a jeździć na nim może każdy w wieku od 10 do 55 lat.

3. Royal Enfield

Royal Enfield jest jednym z najbardziej popularnych motocykli w Indiach i jeśli szukasz motocykla, który będzie w stanie zabrać Cię w dobrym stylu, to powinieneś wybrać Royal Enfield Classic Interceptor. Silnik tego motocykla jest taki sam jak w wersji 350cc Royal Enfield Interceptor i może nim jeździć każdy w wieku od 16 do 65 lat.

4. Hero Cycles

Jeśli szukasz klasycznego roweru, który może przewozić dwie osoby, to powinieneś rozważyć Hero Cycles. Rower ma cenę około Rs. 4 lakhs i może być prowadzony przez każdego w wieku od 16 do 65 lat.

5. Honda Dream Cycles

Jeśli chcesz cieszyć się jazdą na rowerze, to powinieneś iść na Honda Dream Cycles. Rower jest dostępny w różnych kolorach i ma tag cenowy około Rs. 2 lakhs. Rower ma przebieg około 80kmpl i może być prowadzony przez każdego w wieku od 16 do 65 lat.

Wnioski:

Mamy nadzieję, że podobał Ci się ten artykuł i jestem pewien, że pokochasz jazdę na rowerze. Podzieliliśmy się z Tobą jednymi z najlepszych rowerów do jazdy w Indiach i jestem pewien, że znajdziesz rower zgodny z Twoim budżetem i wymaganiami.