5 najlepszych wzorów kierownic rowerowych poprawiających wrażenia z jazdy na rowerze

Każdy kocha jazdę na rowerze, ale jest rzecz, która zakłóca doświadczenie jazdy na rowerze. To jest kierownica roweru. Dobry projekt kierownicy sprawi, że jazda będzie łatwiejsza i wygodniejsza. Zły projekt sprawi, że rower będzie trudny do jazdy. Tak więc, jeśli są również w obliczu tego samego problemu, to jesteś we właściwym miejscu. Oto 5 najlepszych wzorów kierownic.

Kierownica w kształcie podkowy

Jest to najczęstszy projekt kierownicy. Jest również nazywany “kierownicą beczki”. Są one najbardziej popularne wśród początkujących rowerzystów. Powodem jej popularności jest to, że jest łatwa do trzymania i zapewnia lepszą przyczepność dla rowerzysty.

Kierownica kwadratowa

Kwadratowa kierownica to również inna opcja dla Ciebie. Możesz łatwo dostosować wysokość kierownicy za pomocą rury teleskopowej. Jest ona najbardziej odpowiednia do jazdy po mieście.

Kierownica z widokiem z tyłu

Jeśli jeździsz na rowerze typu cruiser, kierownica z widokiem z tyłu będzie dla Ciebie bardziej odpowiednia. Możesz łatwo dostosować długość kierownicy do swojego wzrostu.

Kierownica w kształcie krzyża

Ten typ kierownicy jest również znany jako “C-Handle”. Jest on odpowiedni dla tych, którzy lubią jeździć po mieście. Możesz łatwo dostosować kąt nachylenia kierownicy do swoich preferencji.

Kierownica stożkowa

Kierownica stożkowa jest najbardziej uniwersalna. Możesz jej używać do każdego rodzaju roweru.

Wnioski:

Podsumowując, są to najlepsze kierownice dla Ciebie. Te projekty są najbardziej popularne wśród początkujących i mogą one zrobić różnicę w doświadczeniach z jazdy. Jeśli również szukasz czegoś nowego, to możesz spróbować jednego z powyższych wzorów.