Giant Talon 29er 3 Review

Giant Talon to rower 29″, który został wyprodukowany przez włoską markę Giant. Rower został zaprojektowany dla ludzi, którzy lubią jeździć po trudnych terenach, a także dla kolarzy, którzy lubią spędzać więcej czasu na łonie natury. Rower został zaprojektowany z wykorzystaniem najnowszych technologii, a jego konstrukcja jest tak dobrze przemyślana. Posiada aluminiową ramę, karbonowe widelce, stopowe obręcze i stopowe korby.

Giant Talon 29er jest rowerem typu single speed i jest to pierwszy rower z pełnym zawieszeniem wyprodukowany przez markę. Posiada najlepsze komponenty i jest bardzo polecany dla miłośników przygód.

Konstrukcja i cechy:

Giant Talon to rower 29er full suspension z ramą z włókna węglowego i widelcem ze stopu. Posiada widelec z pojedynczą koroną i przednią przerzutkę Shimano Deore XT. Jest to rower jednobiegowy i posiada najlepsze komponenty.

Rama wykonana jest z aluminium, a przerzutka przednia z Shimano Deore XT. Opony są wykonane z Schwalbe Big Ben tubeless ready. Kierownica składa się z Tektro Auriga.

Giant Talon 29er jest wykonany z wykorzystaniem najnowszych technologii i ma bardzo zgrabny design. Rama wykonana jest z wysokiej klasy aluminium i jest to bardzo lekki rower.

Osiągi:

Jest to bardzo łatwy w obsłudze i lekki rower. Jest to świetny rower dla miłośników przygód, którzy uwielbiają podróżować po trudnych terenach. Ma dobrą trakcję, a opona jest wykonana z bezdętkowego tworzywa Schwalbe Big Ben.

Wnioski:

Jeśli szukasz roweru, który jest nie tylko wygodny, ale także trwały, to jest to właściwy rower dla Ciebie. Otrzymasz płynne wrażenia z jazdy, a także będziesz mógł jeździć przez długi czas.